LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Mostly cloudy
24°C
 
A A A

Aicina pieteikt raženākos ķirbjus jau devītajam „Latvijas lielākā ķirbja čempionātam”

1314449_29436693-articleVeikalu tīkls Maxima” jau devīto gadu pēc kārtas izsludina gadskārtējo pieteikšanos Latvijas lielākā ķirbja čempionātam”, kurā piedalīties aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs, kura dārziņā šosezon izaudzis ražena izmēra ķirbis. Pieteikties čempionātam iespējams līdz 16.oktobrim.

Latvijas lielākā ķirbja čempionāts norisināsies jau devīto gadu pēc kārtas, lai noskaidrotu raženākos Latvijā izaudzētos dārza karaļus – ķirbjus.  Šogad čempionāts notiks 23. oktobrī ierastajā vietā – Rīgas Zooloģiskajā dārzā – kur ikviens varēs noskaidrot, vai iepriekšējā gada rekords – dagdēnietes Innas Kozlovskas izaudzētais 214 kilogramus smagais ķirbis – tiks pārspēts vai nē.

„Ir liels prieks, ka lielākā ķirbja čempionāts ir izvērsies par iecienītu tradīciju. Smagākās dārza ogas rekords čempionātā teju katru gadu tiek pārspēts ar ievērojamu pārsvaru un ceram, ka arī šī gada dārza lolojumi spēs turēt līdzi iepriekšējā gada rezultātiem,” stāsta SIA „Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem jānomēra sava ķirbja apkārtmērs gan horizontāli, gan vertikāli. Šie dati kopā ar ķirbja atrašanās vietu un savu tālruņa numuru jādara zināmi, zvanot pa bezmaksas tālruni 80002020 (katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00) vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected] ar norādi Pieteikums konkursam Latvijas lielākā ķirbja čempionāts””.

Pieteikties iespējams arī „Maxima” mājaslapas www.maxima.lv sadaļā Jaunumi. Par kvalificēšanos finālam katrs dalībnieks tiks informēts personīgi.

Papildu informācija:

Jānis Beseris

SIA „Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs

tālr. 29666603

e-pasts: [email protected]

www.maxima.lv

coloring.cool