LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
6°C
 
A A A

Aicina pieteikt pretendentus Latgales Gada balvai 2017

2018.gada 27. janvārī Preiļu novada kultūras centrā notiks ceturtā Latgales Gada balvas pasniegšanas ceremonija, kuru organizē biedrība “Asmu Latgalīts”.

Iepriekšējos gados mēs saņēmām daudz pieteikumu no visas Latgales par cilvēkiem, kuri sekmē Latgales izaugsmi. Katra balvu pasniegšanas ceremonija izvēršas par krāšņu pasākumu, kurā aktīvi piedalās Latgales iedzīvotāji. Komisija izvirzīja 7 Latgales iedzīvotājus, kurus mēs īpaši sveicām pasniegšanas ceremonijā. Mēs cenšamies, lai katrs no pretendentiem justos kā svētkos, jo šī ceremonija tiek veltīta tieši viņiem.

Biedrība “Asmu Latgalīts” nolēma apbalvot labākos Latgales iedzīvotājus, kuri ar savu rīcību sekmē Latgales reģiona izaugsmi un kalpo par piemēru pārējiem. Līdz 22.decembrim tiek pieņemti pieteikumi no visiem Latgales nostūriem 7 nominācijās – Latgales gada labākais lauksaimnieks, Latgales gada aktīvākais jaunietis, Latgales gada ģimene, Latgales gada varonis, Latgales gada uzņēmējs, Latgales gada aktīvākais seniors un Latgales gada sirds cilvēks. Pieteikumus vērtēs komisija. Pasākuma laikā notiks apbalvošana, kā arī Latgalē pazīstamu mākslinieku koncerts par godu mūsu nominantiem. Pēc apbalvošanas ir paredzēts arī svētku cienasts. Pasākumu atbalsta daudzas Latgales pašvaldības un uzņēmumi, kuri darbojas Latgalē.

Pasākuma organizatori – biedrība “Asmu Latgalīts” – kandidātu pieteikumus pieņem līdz 2017.gada 22.decembrim.

Balvas tiks pasniegtas 7 nominācijās:

· Latgales gada labākais lauksaimnieks “Savas zemes saimnieks”;

· Latgales gada aktīvākais jaunietis;

· Latgales gada ģimene;

· Latgales gada varonis;

· Latgales gada uzņēmējs “Par ieguldījumu Latgales tautsaimniecības izaugsmē”;

· Latgales gada aktīvākais seniors;

· Latgales gada sirds cilvēks (cilvēks, kurš ar savu darbu, tēlu vai piemēru iedvesmo citus).

Sīkākai informācijai Jūs varat vērsties pie Gunitas Vanagas, zvanot +(371) 20231327 vai rakstot [email protected]. Informāciju var meklēt arī Asmu Latgalīts Facebook lapā www.facebook.com/asmulatgalits.

Latgales_Gada_balva_2018_nolikums

coloring.cool