LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Aicina pieteikt pretendentus konkursa „Sējējs – 2013” balvai par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā

zemkopibas_ministrijaLīdz 1. augustam var vēl pieteikt pretendentus konkursa „Sējējs – 2013” balvai par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Pretendentus šai nominācijai var izvirzīt Zemkopības ministrija (ZM) un tās padotībā esošās iestādes, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija.

Lai izvirzītu pretendentus šai balvai, jāiesniedz rakstisks pieteikums (brīvā formā) ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā, Rīgā, Republikas laukumā 2, 23. stāvā 2302. kabinetā.

Šogad balva par izcilu ieguldījumu lauksaimniecības nozares attīstībā tiks pasniegta jau septīto reizi, un pieteikumus tai vienā kārtā izvērtēs Lauksaimnieku konsultatīvā padome. Balvu vienai personai piešķir vienu reizi mūžā.

Tāpat šogad konkursā „Sējējs – 2013” tiek vērtēti dalībnieki nominācijās „Lopkopība”, „Augkopība”, „Lauksaimniecības kooperatīvs” un „Ģimene lauku sētā”. Trešo gadu konkursā tiek vērtēti dalībnieki nomināciju grupā „Lauku attīstības projekts”, kurā vērtē sekmīgākos projektus lauksaimniecībā, inovācijās un pārtikas ražošanā. Savukārt otro gadu konkursā tiek vērtēti dalībnieki nominācijā „Gada LEADER grupa”, kurā vērtē vietējās rīcības grupas, kas aktīvi darbojas vismaz trīs gadus. Tāpat šogad dalībniekus vērtē arī nominācijās „Jaunais veiksmīgais zemnieks”, „Rītdienas sējējs – mazpulka dalībnieks” un „Zinātne lauku attīstībai”.

Konkursa balvu fonda veidošanā var piedalīties iestādes, organizācijas, uzņēmumi un privātpersonas. Plašāka informācija par konkursa nosacījumiem pieejama ZM interneta mājaslapā: www.zm.gov.lv sadaļā „Sējējs – 2013”.

______________________________

Informāciju sagatavoja

Viktorija Kalniņa

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālrunis: 67027622

[email protected]

coloring.cool