LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 26. septembris
Kurts, Knuts, Gundars
Ludza
Partly sunny
7°C
 
A A A

Aicina pieteikt mazos vokālistus sadziedāšanās festivālam

Lai veicinātu pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību un popularizētu dziedāšanas tradīcijas Ludzas novadā, tiek organizēts sadziedāšanās festivāls “Draugu balsis”. Pasākums notiks 12.oktobrī plkst. 10.00 Ludzas pilsētas Kultūras namā.

Festivālā aicināti pieteikties Ludzas novada pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi vecumā no 5 līdz 7 gadiem (ieskaitot). Viens pirmsskolas iestādes pedagogs festivālam var sagatavot ne vairāk kā četrus dziedātājus. Pieteikumu jāiesniedz elektroniski līdz šī gada 23.septembrim, sūtot Ludzas kultūras nama kultūras metodiķei Karīnai Demko-Senkānei uz e-pasta adresi [email protected]

Pieteikumu var lejupielādēt ŠEIT! Ar festivāla nolikumu var iepazīties ŠEIT!

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Barkāne