LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
8°C
 
A A A

Aicina Ludzas parks

Ludzas pilsētas parks kļuvis vēl pievilcīgāks. Jaunais bērnu rotaļu laukums piesaista visu vecumu bērnus, bet katram parka apmeklētājam patīkamu pārsteigumu izraisa divi jauni vides objekti.

Netālu no Mūzikas skolas ierīkots  atpūtas soliņš ar lietussargu. Tautas nama direktore Valentīna Razumovska pastāstīja, ka šī ideja savulaik ienākusi prātā, viņai un Alīnai Gendelei viesojoties Baltkrievijā: – Gribējām, lai pilsētā būtu vēl viena interesanta atpūtas vieta gan romantiskām tikšanās reizēm, gan atpūtas brīžiem, gan fotografēšanai.

Šī objekta autors ir Valērijs Konstantinovs no Līvāniem (viņš ir veidojis arī Muzikanta Juoņa skulptūru pie TN).

Pie parka dīķa jūs sagaida trīs pasaku tēli – krāšņas puķu kompozīcijas – vardes. Šis interesantais objekts ir “Ludzas apsaimniekotāja” darbinieku Olgas Meirānes, Ļubovas Stepanovas un Viļa Vilciņa kopdarbs. Katru gadu pilsētas apstādījumi tiek papildināti. Mūsu pilsētas puķu dobes piesaista skatu un jau vairākus gadus izpelnās gan pilsētnieku, gan viesu apbrīnu. Paldies pilsētas apzaļumotājiem!

Korespondente Vanda Žulina

coloring.cool