LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Aicina bez maksas apgūt latviešu valodu

lv_sirdsLudzas iedzīvotājiem 2017. gadā būs iespēja apgūt un pilnveidot savu latviešu valodas prasmi projekta “PMIF Latviešu valodas apguve, lai sekmētu trešo valstu pilsoņu iekļaušanos darba tirgū (Nr. PMIF/6/2016/1/03)” ietvaros. Gada laikā tiek plānotas 3 grupas, mācību sākums būs janvārī, maijā un septembrī. Mācību ilgums 4 mēneši, nodarbības 2 reizes nedēļā vakaros mazās grupās (12 cilvēki).

Kursi ir bezmaksas, un kursu beigās būs iespēja nokārtot valsts valodas prasmes pārbaudi un iegūt apliecību. Nodarbības notiks Ludzas 2. vidusskolā. Pieteikties var zvanot pēc plkst. 15.00 pa tel.29435932 (Inta) vai rakstot uz e-pastu: [email protected] līdz 1. decembrim.

coloring.cool