LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Mostly cloudy
-7°C
 
A A A

Advokatūras dienā – bezmaksas juridiskās konsultācijas

Turpinot 2010. un 2011.gadā aizsākto tradīciju, arī šogad 19. martā Latvijā tiks atzīmēta Advokatūras diena, un tās ietvaros advokāti sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas. Ievērojot iepriekšējo gadu sabiedrības ieinteresētību, šogad konsultācijas personām, kurām ir ierobežotas iespējas saņemt advokātu juridisko palīdzību par samaksu, plānotas nedēļas garumā: 12. – 19. martā.
Saraksti ar zvērinātu advokātu birojiem un individuāli praktizējošiem zvērinātiem advokātiem, kuri Rīgā un citās Latvijas pilsētās nodrošinās bezmaksas juridiskās konsultācijas, ir pieejami Latvijas Zvērinātu advokātu padomes mājas lapā (www.advokatura.lv) sadaļā “Konsultācijas 12. – 19. martā”. Informācija izdrukātā veidā pieejama arī Latvijas Zvērinātu advokātu padomes metodiskajā kabinetā (101. telpā) Brīvības bulvārī 34, Rīgā.
Lai pieteiktos uz bezmaksas juridiskajām konsultācijām, tikšanās datums un laiks tieši jāsaskaņo ar attiecīgo advokātu, zvanot uz sarakstā norādīto tālruni vai sūtot elektroniskā pasta vēstuli.