LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Administratīvās komisijas sēdē

Š.g. novembra Administratīvās komisijas sēdē skatītas 10 lietas. Izskatīti divi protokoli par smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu, ja to izdarījis nepilngadīgais. Vienam pusaudzim, Ludzas 2. vidusskolas skolēnam izteikts brīdinājums, otram – Ludzas pilsētas ģimnāzijas audzēknim – uzlikts naudas sods Ls 5. Jāatgādina, ka no š.g. 23. jūlija stājušies spēkā grozījumi par smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu, ja to izdarījis nepilngadīgais. Par šo pārkāpumu iespējams uzlikt naudas sodu līdz Ls 10 vai izteikt brīdinājumu.

Skatīti divi protokoli par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Par kaķa nogalināšanu ar pneimatisko šauteni kādas mājas pagalmā personai uzlikts naudas sods Ls 50 (iespējams līdz Ls 500); otra persona ilgstoši bez uzraudzības un aprūpes atstāja suni, par ko saņēma sodu Ls 10.

Kādai sievietei, kas slimo jaundzimušo atstāja Jēkabpils slimnīcā, uzlikts sods Ls 20 par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu.

Divām personām uzliks Ls 5 sods par dzīvošanu bez derīgas pases, vienai personai – Ls 25 par uzturēšanās atļaujas nereģistrēšanu PMLP.