LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Cloudy
0°C
 
A A A

Abas “Latgols” handbola komandas cīnās par bronzu

Sestdien, 14. aprīlī, SK “Latgols” vīri cīņā par bronzu SynotTip handbola Virslīgā, tiekoties ar “Ogre/Miandum”, panāca izlīdzinājumu. Bronzas sērija norisināsies līdz kādas komandas trim uzvarām. Bronzas sērijā pirmo spēli “Latgols” zaudēja ar 26:34. Otrā spēlē izcīnīja uzvaru ar 29:26. Sērijā tādējādi rezultāts kļuvis 1-1, bet sērijas trešā spēle pēc divām nedēļām, 27. aprīlī notiks Ogrē.

Latvijas čempionātā sievietēm piektdien, 13. aprīlī, “Latgols” komanda dramatiskā cīņā pēcspēles metienos piedzīvoja otro zaudējumu pusfinālā pret Jēkabpils sporta skolas handbolistēm. Ar 30:29 jēkabpilietes pieveica Ludzas “Latgolu”, sērijā triumfējot ar 2-0 un iekļūstot finālā. Tādējādi Jēkabpils sporta skola nodrošināja sev medaļas pirmoreiz kopš 2009. gadā, kad Jēkabpils komanda triumfēja Latvijas čempionātā. Savukārt ludzānietēm zudušas cerības uz 1. vai 2. vietu. Cīņa jāturpina par 3. vietu, tiekoties ar “REIR Dobele”, kas svētdien zaudēja Stopiņu NHK. Spēļu kalendārs šobrīd nav zināms, tas tiks publicēts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā (www.handball.lv)

Sagatavots pēc Latvijas Handbola federācijas ziņām

coloring.cool