LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita
Ludza
Mostly cloudy
16°C
 
A A A

9. aprīlī aicinām noklausīties bezmaksas lekcijas

Kopā ar lektori – psiholoģi Dainu Kalniņu meklēsim atbildes uz jautājumiem: kas ir depresija? Grūtās domas, ko ar tām darīt? Cik ilgi ir normāli justies nomāktam? Ko darīt nomāktības vai depresijas gadījumā? Kas ir ģimene? Kas ir attiecības? Kādi ir veiksmīgas komunikācijas pamatprincipi?

Plkst. 10:00 – “Man nekas nepatīk…Varbūt man ir depresija?”

Plkst. 13:00 – “Attiecību problēmas manā ģimenē”

Piekļuves saite lekcijām MS Teams platformā: https://ieej.lv/tdeXc

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

 

 

Informāciju sagatavoja:

projekta vadītāja

Ilona Rimša

 

coloring.cool