LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

7. martā Ludzā notiks seminārs par atbalstu mājokļu siltināšanai

2012. gada 7. martā Ludzā notiks seminārs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju un ERAF līdzfinansējuma 50% vai 60% apmērā piesaistes iespējām. Vienlaikus Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta direktore Ilze Oša plāno tikties ar Ludzas novada domes priekšsēdētāju Alīnu Gendeli, lai pārrunātu aktuālās problēmas novadā.
Semināra dalībnieki tiks informēti par ES struktūrfondu programmas “Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” nosacījumiem un aktualitātēm, kā arī par biežāk pieļautajām kļūdām projektu sagatavošanā un ieviešanā. Semināru atklās Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele.
Seminārs par atbalsta saņemšanas nosacījumiem daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai notiks š.g. 7. martā plkst. 16:00 Ludzas novada domes telpās (Ludza, Raiņa iela 16). Seminārs ir bezmaksas.
Š.g. 8. martā plkst. 11:00 Rēzeknes novada domes telpās (Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95) notiks seminārs “Aktuālās atbalsta programmas uzņēmējdarbībā”, kura laikā Latvijas Garantiju aģentūras, Hipotēku un zemes bankas, kā arī Lauku atbalsta dienesta darbinieki informēs par jaunākajām atbalsta programmām uzņēmējiem

Sīkāku informāciju par semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: inese.berzina@em.gov.lv, tālr.: 67013240).
Par aktivitāti
Kā zināms, ERAF aktivitātes “Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Aktivitātes īstenošanai piešķirtais finansējums ir 47 759 948 lati.
Papildu informācija par aktivitāti ir pieejama Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā un Ekonomikas ministrijas mājas lapā internetā. Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī Twitter – twitter.com/siltinam.

Semināra programma