LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

31. oktobrī plkst. 13:00 Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā norisināsies noslēguma pasākums apceļošanas akcijai “Zalta rūku ceļš Latgalī

Neskatoties uz sarežģīto ekonomisko situāciju valstī, interese par apceļošanas akciju, no apmeklētāju puses, nemazinājās arī šogad, kopā Latgales amatnieku darbnīcas apmeklēja vairāk nekā 500 tās dalībnieku, no kuriem vairāki akcijas dalībnieki piedalījās jau atkārtoti un solīja turpināt piedalīties arī nākamos gadus.

Tā kā interese par akciju ir liela arī trešajā tās pastāvēšanas gadā, tad akcijas rīkotāji ir nolēmuši tradīciju turpināt un nākošajā gadā rīkot to atkārtoti, piedāvājot apmeklētājiem jaunu karti, ar vēl plašāku Latgales amatnieku aplūkojamo darbnīcu skaitu, kas būs pieejama ne tikai latviešu, bet arī krievu, angļu un vācu valodās, dodot iespēju arī ārzemniekiem iesaistīties amatnieku darbnīcu apskatē.

Papildus informācija:

– Latgales mākslas un amatniecības centrs, Līvānos, Domes ielā 1

Tālr.: 653 81855, mob. tālr.: 28603333

e-pasts: [email protected]

– Ludzas amatnieku centrs, Ludzā, Tālavijas 27a

Tālr.: 65707203, mob. tālr.: 29467925

e-pasts: [email protected]

coloring.cool