LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

29.maijā stāsies spēkā pasažieru vilcienu kustības saraksts

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka š.g. 29.maijā stāsies spēkā 2011./2012.gada pasažieru vilcienu kustības saraksts.
Saskaņā ar dzelzceļa pasažieru pārvadājumu valsts pasūtījumu arī turpmāk pamatā ir saglabāts pašreizējais vilcienu saraksts, tomēr, ņemot vērā atsevišķos dzelzceļa posmos noteiktās kustības ātruma izmaiņas un saskaņojot ar tālsatiksmes vilcienu sarakstu, nedaudz mainīti gandrīz visu maršrutu elektrovilcienu un dīzeļvilcienu atiešanas un pienākšanas laiki.
Sākot ar 29.maiju, dīzeļvilciena Nr.664-854 Rīga (plkst.13:20)-Valga (16:35) pasažieriem Valgas stacijā tiks nodrošināta pārsēšanās iespēja vilcienā Nr.0213 Valga-Tartu-Tallina, kas no Valgas atiet plkst.16:47.
Informējam, ka līdz ar vilcienu kustības 2011./2012.gada saraksta ieviešanu maršruta Rīga-Lugaži-Valga pieturvietu sarakstā Ropažu stacija pārdēvēta par Garkalnes staciju.
Ņemot vērā pasažieru skaita palielināšanos vasaras periodā, Jūrmalas un Saulkrastu virzienos arī šovasar iespēju robežās tiks norīkoti papildu elektrovilcieni.
Sīkāka informācija pieejama dzelzceļa stacijās, pa valsts a/s “Latvijas dzelzceļš” uzziņu tālruni 1181, pa uzziņu dienesta tālruni 1188, kā arī a/s “Pasažieru vilciens” interneta mājas lapā www.pv.lv.
Vilcienu kustības sarakstu grāmatiņas pasažieri varēs iegādāties dzelzceļa staciju biļešu kasēs un Rīgas pasažieru stacijas Informācijas centrā (i-punktā).