LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

27. 09. 2010. Sākušies Odukalna sakārtošanas darbi

Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta Nr. LLII – 100 “Tīrāku un zaļāku kopienu veidošana Latvijas – Lietuvas austrumu pierobežas reģionos”/”Green Investments” dzīvesvides kampaņas “Zelta Rudens” ietvaros uzsākti Ludzas Odu kalna nogāžu sakopšanas darbi. Odu kalns/senkapi ir viens no Valsts aizsargājamiem nekustamiem kultūras pieminekļiem, tāpēc to sakopšana ir svarīga gan pilsētas iedzīvotājiem, gan būtiski ir saglabāt šos dabas brīnumus arī nākamajām paaudzēm

Ar SIA “Ludzas apsaimniekotājs” tika noslēgts līgums par Ludzas Odu kalna nogāžu sakopšanu. Līguma ietvaros darbus plānots pabeigt līdz 8.oktobrim, jo plānots rīkot dzīvesvides sakopšanas kampaņu “Zelta Rudens”, kurā piedalīties aicināti visi ludzānieši, lai sniegtu ieguldījumu savas apkārtnes un vides labiekārtošanā un sakārtošanā. Uz sakopšanas akciju Odu kalnā projekta koordinatore Ludzā I. Leščinska (t. 65707410) aicina visus 8.oktobrī plksten.10.00. Līdzi jāņem labs garastāvoklis un vēlme sniegt savu ieguldījumu apkārtējās vides sakopšanā.

Domubiedrus savas dzīves vides saglabāšanai un sakopšanai pulcina arī Ludzas pilsētas ģimnāzijas 12.klases audzēkne Linda Nagle un jauniešu grupa, kas aktīvi piedalās dažādos vides sakopšanas pasākumos un semināros.