LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Mostly cloudy
25°C
 
A A A

Rīt Ludzu pieskandinās LITTLE ROCK!

Jau rīt, 26. augustā, Ludzā skanēs jauniešu mūzikas festivāls LITTLE ROCK.

Pasākuma organizators Arnis Krancāns stāsta, ka festivāls tiek rīkots augusta beigās kā atvadas no vasaras un zīme, ka drīz sāksies jaunais mācību gads. Šogad festivālā piedalīsies četras dažādas mūzikas grupas:  latgaliešu patriotu grupa no Kaunatas “Gondreiž 10nīkā”, rokgrupa “Jauda” no Līvāniem, Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas skolas džeza ansamblis un pašmāju leģendārais “Fenikss”.

Koncerts norisināsies uz āra skatuves laukumā pie Ludzas novada pašvaldības (Raiņa un Stacijas ielu krustojums). Pēc koncerta būs arī kārtīga diskotēka DJ Alexander vadībā. Ieeja pasākumā – bez maksas.

Festivālu rīko Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs, Ludzas Tautas nams sadarbībā ar pašvaldību.

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool