LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Mostly cloudy
19°C
 
A A A

22. jūnijā Lielais Latgaļu tirgus pieskandinās Ludzas pilskalnu

P1130911Pašā vecpilsētas centrā Ludzas pilskalnā 22. jūnijā plkst. 12:00 sāksies jubilejas Lielais Latgaļu tirgus.Tas Ludzā norisināsies jau piekto gadu. Kopā jautrā un mājīgā atmosfērā svinēt sanāks Latgales un Latvijas amatnieki, saimnieki, interesenti, dziedātāji, dancotāji – draugi! Būs interesanti gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Tāpat kā pērn pilskalnā būs seno arodu darbnīcas, Dabas skola, daudz skaistu čaklu roku darinātu lietu andele, skanīgas dziesmas Tihovsku ģimenes un folkloras kopu „Ilža”, „Rīkšova”, „Isnauda”, „Dzeipori”, PII deju kolektīva izpildījumā, latgaļu karavīru mākslas demonstrējumi „Kroma kolna brolistes” priekšnesumā, garšīgas lietas no pašmāju saimniekiem līgošanai, vizināšana ar zirdziņiem un baloži bērnu priekam.

Vakarā ap plkst. 20.00 būs pils ieņemšanas pasākums un tūlīt pēc tam sāksim līgošanu ar zaļumballi kopā ar „Optimistiem” un plkst. 24.00 ar senajiem uguns rituāliem visi kopā iezīmēsim vasaras saulgriežus.

Svētdienā aicinām turpināt līgošanu Latgales viesu mājās, svinot svētkus ar draugiem pie kopējiem ugunskuriem!

Kontakti uzziņām:

Ludzas Tūrisma informācijas centrā

t. 29467925, 65707203, [email protected], www.latgale.lv, www.pierobeza.lv

Ludzas amatnieku centrā

t. 29467925, 29123749, [email protected] ,   www.ludzasamatnieki.lv

Lielais_Latgalu_tirgus_sak_ska_1

coloring.cool