LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Mostly sunny
15°C
 
A A A

22. 02. 2010. Ludzas Invalīdu biedrība aicina uz semināru nevalstiskās organizācijas

Šī gada 26. februārī plkst. 10:00 Ludzā tiks rīkots informatīvais seminārs “NVO iespējas Latgales reģionā un Latvijā”, kurā piedalīties tiek aicināti visi interesenti. Semināru vadīs SIA “Info Sab” projektu direktors Viesturs Krievāns. Pasākums notiks viesnīcas “Ludza” 1. stāva zālē 1. Maija ielā 1, Ludzā (ieeja no Tirgus ielas). Savu dalību seminārā var pieteikt pa tālruņiem 26354863; 29273077 vai sūtot vārdu, uzvārdu un pārstāvētās biedrības nosaukumu uz e-pastu [email protected] līdz 25. februārim.

Seminārs tiek rīkots Ludzas Invalīdu biedrības īstenojamā projekta “Ludzas Invalīdu biedrības darbības spēju paaugstināšana” ietvaros. Projekta īstenošanas laikā līdz 2010. gada beigām tiks organizēti angļu valodas apmācību kursi un autovadītāju apmācības kursi LIB biedriem. Tiks izveidota datu bāze par Ludzas novadā dzīvojošiem cilvēkiem ar invaliditāti, viņu vitālajām vajadzībām un problēmām, organizēts pieredzes apmaiņas brauciens.

Februāra sākumā projekta ietvaros uzsākti apmācību kursi projektu izstrādē un vadībā, ko vada pieredzējusi pasniedzēja Eleonora Obrumāne. 72 stundu apmācības notiek katru otrdienu un piektdienu no plkt. 14:00 līdz 17:00 Raiņa ielā 16 1. stāvā (pa kreisi).

Projektu “Ludzas Invalīdu biedrības darbības spēju paaugstināšana” atbalsta Īslande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros, un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību, līdzfinansē Ludzas Invalīdu biedrība.

Kontakti sīkākai informācijai: mob. tālr. 26354863, 29273077; e-pasts: [email protected]

coloring.cool