LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

17. 02. 2010. Izglītības iestāžu vadītājiem skaidro projekta nosacījumus

17. februārī Ludzas novada pašvaldības zālē uz semināru pulcējās Ludzas, Kārsavas, Zilupes, Ciblas novadu izglītības iestāžu vadītāji. Pašreiz valstī 8445 skolotāji ir iesaistīti Eiropas Sociālā fonda aktivitātē “Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos”, arī Ludzas novada pašvaldības skolu 46 pedagogi saņem atbalstu šajā projektā – mērķstipendiju Ls 100 apmērā. Darbietilpīgais process portfolio veidošanā, stundu vadīšana, vērojumi un izvērtēšana, pašvērtējums un skolas vērtēšanas komisijas darbs uzlabo gan skolas mācību procesa kvalitāti, gan dod iespēju katra skolotāja izaugsmei.

Š. g. martā noslēgsies pirmais projekta posms, tāpēc speciālistes no projekta vadības grupas Evija Papule un Ineta Īvāne skaidroja direktoriem pedagogu vērtēšanas un pašvērtēšanas principus.

11.02. Ludzas novadā izsludināts jauns konkurss par pieteikšanos stipendijām un mācību maksas saņemšanai no ESF projekta pedagogiem, kam pastāv risks zaudēt darbu skolā, tas ir, samazinājusies pedagoga darba slodze zem 9 kontaktstundām nedēļā un tiem, kam nepieciešams atbalsts pārkvalifikācijai.

Mājaslapā https://ludzasnovads.lv/ ir publicēts konkursa nolikums un detalizēts apraksts.

coloring.cool