LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

15. maijs – Starptautiskā ģimenes diena

532c8908d536eeafe91081eb7bfaf55eĢimenes diena nav skaļi svētki. Šie ir svētki visiem mūsu tuvākajiem. Svētki, kurus svinam mājās ģimenes lokā. Tie ir svētki, kuros sakām paldies savējiem.
Ģimene vienmēr bijusi un vienmēr būs tas spēka avots, kas ļauj pacelties pāri dzīves grūtībām un gūt atbalstu jebkādā dzīves situācijā. Ja ir stipras ģimenes, tad ir arī stipra valsts. Brīdī, kad vajadzīgs gribasspēks un atbalsts, ģimene ir tā, kas dos spēku izturēt. Starptautiskajā ģimenes dienā novēlam visām ģimenēm saticību, savstarpēju atbalstu un, galvenais, saglabāt ģimenes garīgo spēku, kas sakņots mūsu tradīcijās un kultūrā!

Ludzas novada pašvaldība

coloring.cool