LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Sunny
22°C
 
A A A

15. janvārī aicinām uz bezmaksas lekcijām

Lekciju tēmas:

plkst. 10:00 – “Emocionālā trauma un tās sekas”

plkst. 13:00 – “Labais un sliktais stress”

Lektore – psiholoģe Daina Kalniņa pastāstīs par emociju ietekmi uz ķermeni un psiholoģisko pašsajūtu, par emocionālo traumu ietekmi uz turpmāko dzīvi, skaidros – stress ir labs, vai slikts, iepazīstinās ar stresa vadīšanas metodēm.

Lekcijas tiks vadītas MS Teams platformā. Lai piedalītos, lūdzu izmantot saiti: https://ieej.lv/tdeXc

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

 

Informāciju sagatavoja:

projekta vadītāja

Ilona Rimša

 

coloring.cool