LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Cloudy
0°C
 
A A A

14. janvārī Ludzā tiekas Latgales tūrisma speciālisti, lai runātu par Balttour 2009

Sapulcē piedalījās un aktīvi strādāja reģiona Tūrisma informācijas centri, Latgales reģiona tūrisma asociācijas (LRTA) pārstāvji un biedri- uzņēmēji, uzņēmēji, Latgales reģiona attīstības aģentūras (LRAA) pārstāvji starptautiskā projekta “Water Joy” partneri: LRAA un Utenas apgabala administrācijas pārstāvji – projekta vadītāja Inese Kursīte, koordinatore no Utenas Vyda Krasauskiene ar kolēģiem. Kā pieaicinātās personas – LRAA projekta “Water Joy” apakškontraktors – reklāmas aģentūra (RA) “Bulterjers” no Rīgas, ko pārstāvēja radošais direktors Jānis Ozers ar kolēģi.
Galvenie tikšanās darba jautājumi- gadatirgus Latgales stenda koncepcijas izskatīšana, stenda un tajā strādājošo vizuālais noformējums, stenda aprīkojums ,kas būtu ērts strādājot ar apmeklētājiem, organizatorisku stenda darba jautājumu risināšana. Latgales stendā tāpat kā iepriekšējos gados strādās Rajonu tūrisma informācijas centru darbinieki, kuriem šogad ar Latgales Plānošanas Reģiona un rajonu pašvaldību gādību tiek gatavoti skaisti zili jauni tērpi. Latgalisku atmosfēru radīs amatnieki ar savu produkciju un amatu demonstrācijām. Tomēr īpašs notikums latgaliešiem šogad ir jaunās stenda konstrukcijas, ko izstrādā reklāmas aģentūra (RA) “Bulterjers” no Rīgas Latgales reģiona attīstības aģentūras vadītā projekta “Water Joy” ietvaros, kas palīdz gan veidot stendu, izstrādā koncepciju, stenda dizainu un veiks montāžas un demontāžas darbus, kas stipri atvieglos Latgales TIC darbiniekus izstādes iekārtošanā, jo parasti šī smagais darbs gūlās uz rajonu TICu darbinieku pleciem. Stends būs ieturēts zaļos un zilos toņos. Centrālā konstrukcija ar vairāk kā 3,5 m augsta konstrukcija ar aicinājumu uz Latgali, fonā daudz skaistu fotomontāžu ar rajonu tūrisma objektu bildēm. Katram rajonam būs vieglas konstrukcijas galdiņš ar uzrakstu un mājas lapas adresi. Visas konstrukcijas ir viegli saliekamas un demontējamas, un galvenais izmantojamas dažādās kombinācijās citos gadatirgos. Stenda kopējais laukums šogad būs 80m2 un tajā būs izdalītas 10 darba vietas, kurās izvietosies Latgales TIC, kā arī vairāki reģiona uzņēmēji”, kā Daugavpils “Park Hotel” Latgola, amatnieki, ekosaimniecību īpašnieki.

Sapulce ilga apmēram 2 stundas un noritēja spraigā darba atmosfērā, galā nonākot pie labiem risinājumiem. Darba grupā Ludzas pilsētu un rajonu pārstāvēja Līga Kondrāte un Anita Mortuzāne.
Par dažādām niansēm saistībā ar Balttour norisi, dalību tajā Jūs varat uzzināt savos rajonu TICos vai LRAA.

coloring.cool