LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Mostly sunny
15°C
 
A A A

12. februārī aicinām noklausīties bezmaksas lekcijas

Lekciju tēmas:

plkst. 10:00 – “Ķermenis – mans labākais draugs”

plkst. 13:00 – “Psiholoģiskā vardarbība”

Psiholoģe Daina Kalniņa pastāstīs par cilvēka vajadzību hierarhiju, emociju ietekmi uz ķermenī notiekošajiem procesiem, domu spēku un vajadzību piepildīšanu. Lekciju otrajā daļā uzzināsiet, kas ir psiholoģiskā vardarbība mūsdienu izpratnē, kādas ir tās sekas, kā atpazīt un nepieļaut to.

Lekcijas tiks vadītas MS Teams platformā.

Pieslēgšanās saite: https://ieej.lv/tdeXc

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

 

Informāciju sagatavoja:

projekta vadītāja

Ilona Rimša

coloring.cool