LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Piektdien Ludzā – jauniešu forums

ludza violet logo-page-001Ik gadu Starptautiskā Jaunatnes diena tiek svinēta 12. augustā, kā tas ir noteikts Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālajā asamblejā. Ludzā šai dienā notiks Starptautiskais jauniešu forums “YOUTH UPDATE” (tulk. “Jaunieši aktualizē”).

Foruma mērķis balstīts uz 2013. gada Pasaules Jaunatnes ziņojumu, kas ir globāls aicinājums iedrošināt jauniešus visā pasaulē svinēt Jaunatnes dienu. Forumā aicināti piedalīties jaunieši no Ludzas novada sadarbības pilsētām Krievijā, Baltkrievijā un Lietuvā. Paredzēts, ka starptautiskajā pasākumā piedalīsies 50 jaunieši no 4 valstīm.

Jaunieši darbosies vairākās grupās Ludzas Mūzikas pamatskolas telpās (Stacijas ielā 45, Ludzā). Darba grupās tiks izteiktas idejas par brīvprātīgo darba uzlabošanu, jauniešu sadarbību ar pašvaldībām, līdzdalību sabiedriskajās aktivitātēs.

Starptautiskā jauniešu foruma “YOUTH UPDATE” programma

Aicinajums_jauniesu_forums

VIDEO AICINĀJUMS PIEDALĪTIES FORUMĀ

coloring.cool