LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

1188 apkopojis informāciju par svētku pasākumiem maijā

Tuvojoties maija brīvdienām, Uzziņu dienests 1188 ir izveidojis 4.maija pasākumu karti, kurā apkopota informācija par vairāk kā 60 svētku pasākumiem visā Latvijā – http://1188.lv/karte/may4.

Šogad 4.maija svinībās iedzīvotājiem būs iespēja baudīt plašu svētku pasākuma programmu, galvenokārt galvaspilsētā. Uzziņu dienests 1188 ir apkopojis informāciju par vairāk kā 60 dažādiem kultūras un izklaides pasākumiem, kā arī svētku tirdziņiem un koncertiem visā Latvijā.

Visplašākā svētku programma būs Rīgā, kur notiks ļoti dažādas aktivitātes – 11.Novembra krastmalā notiks Pavasara sporta festivāls ar stafešu skrējieniem, skrituļslidošanu, skeitborda sacensībām bērniem un jauniešiem, un lielās virves vilkšanas sacensībām, bet vakara noslēgumā Rīgas iedzīvotājus un viesus priecēs koncerts ar tādu Latvijas mūzikas zvaigžņu piedalīšanos kā grupas „Instrumenti” un „The Sound Poets”, solistiem Intaru Busuli, Jāni Stībeli, Ievu Kerēvicu, u.c. iemīļotiem māksliniekiem. Svētku pasākumi un koncerti notiks arī Rīgā Vērmanes dārzā, Daugavas promenādē, Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, u.c.

Svētku pasākumi notiks arī citās Latvijas pilsētās. Piemēram, svētku koncerti priecēs Talsu un Ventspils pilsētas iedzīvotājus un viesus, bet Kuldīgā varēs vērot Bruņoto spēku parādi. Savukārt, Liepājā norisināsies 2.Latvijas filmu maratons. Svētku tirdziņi un koncerti notiks arī Valmierā, Limbažos, Cēsīs, u.c.

Uzziņu dienests 1188 aicina turpināt pilsētu pašvaldības un pasākumu organizatorus sūtīt jaunāko informāciju par gaidāmajiem pasākumiem Rīgā un Latvijas reģionos līdz pat pašiem svētkiem.

Tiem, kas plāno svētku laikā ceļot ar starppilsētu autobusiem, noderēs Uzziņu dienesta 1188 mājas lapas sadaļa „Satiksme” (www.1188.lv/satiksme), kur  ir iespējams gan atrast sev piemērotāko maršrutu, pat plānojot braucienu vairākas dienas uz priekšu, gan arī iegādties starppilsētu autobusu biļetes. Tās var saņemt gan izdrukājot, gan saņemot uz elektronisko pastu vai īsziņas veidā.

Uzziņu dienesta 1188 ir Latvijā uzticamākais informatīvo pakalpojumu sniedzējs. Uzziņas var saņemt, zvanot pa tālruni 1188, internetā www.1188.lv vai wap.1188.lv, ar SMS, kā arī 1188 tālruņu katalogos.

 

Papildu informācija:

Līga Bite

Lattelecom Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālruņi: 670 55 740, 29109944

[email protected]

www.lattelecom.lv

www.1188.lv

coloring.cool