LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Sākot ar 29.janvāri mēneša garumā notiks Reģionālais Vislatvijas projekts par studiju iespējām ārzemēs

18086_466742323377091_1753411933_aPirmo reizi Latvijā organizācija Dream Foundation rīko Starptautiskās izglītības dienas reģionos, kuru ietvaros lielākajās Latvijas pilsētās tiks organizēti bezmaksas informatīvie semināri par studiju iespējām ārzemēs un starptautiskās pieredzes nozīmi mūsdienu darba tirgū.

Studiju pieredze ārzemēs, kā daļa no mūsdienu izglītības procesa, katru gadu tiek vērtēta aizvien augstāk, tādēļ ievērojami pieaug to studentu skaits, kas pēc vidusskolas absolvēšanas studijas izvēlas turpināt kādā no ārzemju augstskolām. Informatīvi semināri un lekcijas par izglītības iespējām ārvalstīs lielākoties tiek organizētas Rīgas skolās, tādējādi netiek sasniegti un apzināti jaunieši ārpus galvaspilsētas robežām. Lai to mainītu, organizācija Dream Foundation rīko Reģionālo Vislatvijas projektu, ar mērķi celt informētību un rosināt diskusijas par starptautisko izglītību arī Latvijas reģionos.

No 2013.gada 29.janvāra līdz 22.februārim 10 lielākajās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas informatīvie semināri, kuros būs iespēja iegūt plašu informāciju par izglītības iespējām ārzemēs, augstskolu piedāvātām studiju programmām, pieteikšanās nosacījumiem un prasībām, kā arī studiju finanšu piesaistes iespējām. Piedaloties jauniešiem, sabiedriskajām organizācijām un reģionālajām institūcijām, tiks diskutēts par ārzemju izglītības plusiem un mīnusiem, izvēles iespējām un starptautiskās pieredzes nozīmi mūsdienu darba tirgū. Savā pieredzē dalīsies studenti un sniegs noderīgus padomus par studiju uzsākšanu ārzemēs.

Jaunieši ir laipni aicināti apmeklēt seminārus sev tuvākā pilsētā:

Liepājā – 29.janvārī, plkst. 16:00, Tirdzniecības un rūpniecības kameras Liepājas nodaļā, Graudu ielā 17/19

Ventspilī – 31.janvārī, plkst. 15:00, Ventspils 1.ģimnāzijā, Kuldīgas ielā 1

Kuldīgā – 30.janvārī, plkst. 16.00, Kuldīgas Bērnu un jauniešu interešu izglītības centra zālē, 1950.gada ielā 10

Tukumā –  5.februārī, plkst. 14.30, Tukuma 2.vidusskolā, Raudas ielā 16

Gulbenē – 15. februārī, plkst. 16:00, Jauniešu Centrā „Bāze”, Brīvības ielā 22

Jēkabpilī – 19.februārī, plkst. 15:00, Jēkabpils bērnu un jauniešu centrā, Brīvības ielā 258

Informācija par semināra norisi Jelgavā, Madonā, Rēzeknē un Daugavpilī tiks precizēta un publiskota Dream Foundation – mājas lapā – http://www.dreamfoundation.eu//.

Tāpat mājas lapā aicinām savlaicīgi reģistrēties semināriem, jo vietu skaits ir ierobežots.

Dream Foundation ir nevalstiska jauniešu organizācija, kas iepazīstina cilvēkus ar dažādām studiju iespējām Eiropā u.c. pasaules valstīs un sniedz atbalstu kandidātiem pieteikšanās procesa laikā. Pašreizējais piedāvājumu klāsts aptver vairāk kā 3000 dažādu studiju programmu. Jaunieši var izvēlēties sev tīkamākās studijas starp 63 augstskolām 17 pasaules valstīs – Austrijā, Beļģijā, Kanādā, Čehijā, Vācijā, Dānijā, Igaunijā, Spānijā, Francijā, Lielbritānijā, Ungārijā, Īrijā, Itālijā, Lietuvā, Malaizijā, Nīderlandē un Zviedrijā. Pateicoties vienotai on-line platformai, interesenti var pieteikties līdz pat 6 ārvalstu augstskolām vai studiju programmām vienlaicīgi.

Informāciju sagatavoja:

Linda Dombrovska

+371 29563827

[email protected] 

http://www.dreamfoundation.eu/

coloring.cool