LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

11. septembris – Tēva diena!

Teva_dienaiSeptembra otrā svētdiena ir svinības tēviem. Šogad Tēva diena iekrīt 11. septembrī.

Austrumu zemēs Tēva dienai ir pat lielāka popularitāte nekā Mātes dienai. Eiropā oficiāli šo dienu svin pavisam nesen. Mūsu kaimiņi lietuvieši Tēva dienu svin  jūnijā, Igaunijā – novembrī. Visvairāk pasaulē šo dienu svin jūnija trešajā svētdienā.

Latvijā Tēva dienu atzīmē salīdzinoši nesen, tomēr ar katru gadu tā iegūst aizvien lielāku popularitāti. Šī diena ļauj iepriecināt tēti ar jaukām dāvanām un stiprināt tēva un bērnu saites. Šo dienu tēviem vēlams pavadīt kopā ar saviem bērniem, jo, tāpat kā māmiņdiena, šie ir ģimeniski svētki.

Sveicieni visiem tēviem, vectēviem un topošajiem tētiem viņu svētkos!

coloring.cool