LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 12. augusts
Klāra, Vizma
Ludza
Sunny
26°C
 
A A A

11.augusts – Ģimenes veselības diena

Ģimenes veselības diena – vēl viena brīnišķīga iespēja ģimenēm ar bērniem, draugiem un radiem  aktīvi un saturīgi pavadīt brīvo laiku vasarā. Būs stafetes ģimenēm, piepūšamās atrakcijas, balonu figūru modelēšana un citas aktivitātes.

Tiekamies plkst. 17.00 atpūtas vietā “Zaldātu radziņš” pie Mazā Ludzas ezera (Peldu ielā 21, Ludzā).

Dalība pasākumā ir bez maksas. Pievienojies!

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja:
projekta vadītāja
Ilona Rimša

coloring.cool