LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Mostly sunny
20°C
 
A A A

10. augustā – teātra izrāde “Savedējs”

Ludzai dzimšanas dienā un ludzāniešiem pilsētas svētkos Amatierteātris „Isnauda” dāvina teātra izrādi. 10. augustā plkst 14:00 tiekat aicināti uz Ludzas Tautas namu noskatīties mūsu novadnieces, dramaturģes Monikas Zīles lugas „Savedējs” iestudējumu. Izrādes režisore – Eleonora Obrumāne.

„Savedējs” ir latviska, sadzīviska luga, kas vēsta par cilvēciskumu, attiecībām, ģimeni un mīlestību. Tās visas ir vērtības, kas mums šodien jāceļ godā. Izrādē ir humorpilnas, bet reālas situācijas, tāpēc skatītāji noteikti caur smiekliem varēs gūt sev ko noderīgu un reizē pozitīvu.

Savedejs_afishaUz skatuves kāps teatrāļi, kas apveltīti ar milzīgu gribasspēku un aktieru dotībām. Cilvēks nedzīvo no maizes vien, vajadzīgs arī prieks dvēselei. Atnāciet un vērtējiet paši!

Biruta Jermaka,

Isnaudas Tautas nama vadītāja

coloring.cool