LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Sunny
13°C
 
A A A

08. 06. 2009. Jauns pārrobežu projekts

Apakšprojekta īstenošanas rezultātā kopīgās aktivitātes ļaus bērniem, jauniešiem un pedagogiem iepazīt kaimiņvalstu vēsturi, kultūru, tradīcijas, mākslu, iepazīties ar mākslas skolas darbu, iegūt jaunas zināšanas, apzināt vienojošo un atšķirīgo, iegūt pieredzi un jaunus sadarbības kontaktus.

Apakšprojekta laikā bērni un jaunieši no Ludzas un Glubokoje kopā ar speciālistiem mācīsies veidot animācijas filmu, kā rezultātā tiks popularizētas latviešu un baltkrievu tautu tradīcijas, folklora un mūzika.

Īstenojot projektu, J.Soikāna Ludzas mākslas skolā tiks izveidota datorklase ar programmnodrošinājumu, kas savukārt ļaus pilnveidot profesionālās ievirzes izglītības programmu “Vizuāli plastiskā māksla”, ieviešot jaunu mācību priekšmetu “Datorgrafika”.

Projekta īstenošanas laiks no 01.06.2009. līdz 01.12.2009.

coloring.cool