LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-2°C
 
A A A

Ludzas Kultūras nama VPDK “Reizē” svin 22. dzimšanas dienu!

Aizvadītajā nedēļās nogalē Ludzas Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Reizē” svinēja savu 22. dzimšanas dienu, uz koncertu aicinot dejotājus no visa novada. Svētku koncertā “Reizē dejot sauc!” izdejotas XVII Deju svētku lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” repertuāra dejas, kā arī lustīgas apsveikumu dejas. Kopā uz skatuves nāca 13 Ludzas novada pieaugušo grupas deju kolektīvi no Ciblas, Kārsavas, Salnavas, Zilupes, Isnaudas, Ludzas.

Vidējās paaudzes deju kolektīva „Reizē” pirmatnējais nosaukums bija „Moras zeme” un to kādu brīdi vadīja Jānis Sviklāns. Bet laika gaitā radās ideja kolektīvu pārdēvēt par „Reizē”, jo kolektīva dalībnieki visu dara reizē! Kolektīvs var lepoties ar daudziem sasniegumiem skatēs, salidojumos un koncertos. Kolektīvu veiksmīgi vada Sarmīte Stapule. 

“Paldies visiem kolektīvu vadītājiem –  Valentīnai Kirsanovai, Andai Sprūžai, Solvitai Dzērkalei, Jānim Ļubkam, Elitai Romanovskai, Snežanai Veikšānei, Ruslanai Žoržai, Jānim Sviklānam, Dainim Jezupovam par dejotāju iedvesmošanu un dejotprieka dzirksteles iekuršanu!”,  par ieguldīto darbu pateicas deju kolektīva “REIZĒ” vadītāja Sarmīte Stapule. 

Deju kolektīva “Reizē” dzimšanas dienas svinības | 21.01.2023.