LV EN

Ceturtdiena, 2023. gada 26. janvāris
Agneta, Agnis, Ansis
Ludza
Cloudy
-3°C
 
A A A

Aktuālie Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumi

 

Tabulā apkopota būtiskākā informācija par drošības pasākumiem Latvijā no 2022. gada 1. aprīļa, lai samazinātu Covid-19 izplatību. Svarīga ir ikviena cilvēka izlēmīga rīcība, lai samazinātu Covid-19 izplatību. Katram rūpīgi jāpārdomā, kā būtiski samazināt klātienes kontaktus, jāievēro higiēnas prasības un esošie drošības pasākumi, un ierobežojumi. Īpaši svarīgi ikkatram uzsākt un pabeigt vakcināciju pret Covid-19, kā arī saņemt balstvakcīnu.

Lai ierobežotu koronavīrusa Covid-19 izplatību un rūpētos par iedzīvotāju veselību, arī pēc ārkārtējās situācijas beigām, Ludzas novada pašvaldības administrācijas sniegtos pakalpojumus aicinām saņemt attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta.

 •   Raksti mums uz E-adresi
 • Ar pašvaldības vadību, speciālistiem aicinām sazināties izmantojot e-pastus vai tālruņus. Kontaktpersonu saraksts pieejams ŠEIT
 • Aktuālā informācija, iesniegumi, veidlapas pieejama pašvaldības tīmekļa vietnē ludzasnovads.lv;  
 • Dokumentus aicinām iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: pasts@ludzasnovads.lv vai pa pastu: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, vai atstājot tos *Klientu apkalpošanas centrā. 

*Ludzas novada Ludzas pilsētas Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs apmeklētājiem ir pieejams katru darba dienu, no pirmdienas līdz piektdienai, no pulksten 8:00 līdz 17:00.

Klientu apkalpošanas centrs | Ludzas pilsēta

 • Iedzīvotāji ir aicināti izmantot portāla lv e-pakalpojumus. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Ludzas novada pilsētu un pagastu pārvaldes >>>

Informējam, ka epidemioloģiskās drošības nolūkā arī pēc ārkārtējās situācijas beigām pakalpojumus aicinām izmantot attālināti:

Ar pilsētu pārvalžu vadītājiem sazināties caur e-pastiem vai tālruņiem, tie ir pieejami ŠEIT 

Ar pagastu pārvalžu vadītājiem var sazināties caur e-pastiem vai tālruņiem, tie ir pieejami ŠEIT 

 • Dokumentus aicinām iesniegt elektroniski, nosūtot tos uz e-pastiem, pa pastu vai atstājot tos kādā no Klientu apkalpošanas centriem, vai attiecīgajā pagasta pārvaldē. 

Kontaktinformācija:

Klientu apkalpošanas centrs | Kārsavas pilsēta

Klientu apkalpošanas centrs | Zilupes pilsēta

Klientu apkalpošanas centrs | Blontu pagasts


Dzimtsarakstu nodaļa >>>

Dzimtsarakstu nodaļa pakalpojumus turpina sniegt klātienē, vēlams iepriekšējs pieraksts (tālrunis 65707418).

Ministru kabinets 2022. gada 15. februārī pieņēma noteikumus Nr. 127 “Grozījumi Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai””.

Ņemot vērā pieņemtajos noteikumos noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, līdz turpmākajām izmaiņām  laulību noslēgšana dzimtsarakstu nodaļās no 1. marta var notikt, klātesot līdz 250 personām, ievērojot šādas epidemioloģiskās drošības prasības:

 • iekštelpās – lietojot sejas masku, ievērojot 2 metru distanci. Pieļaujamais personu skaits nosakāmsvadoties no katras dzimtsarakstu nodaļas telpu platības;
 • ārtelpās – var reģistrēt laulību, ievērojot 2 metru distanci.

No 1. marta nav nepieciešams veikt klātesošo personu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu pārbaudi.

Pieprasīt un saņemt pakalpojumu iespējams arī attālināti – elektroniski (www.latvija.lv vai e-pastā, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) vai pa pastu.

Konsultācijas var saņemt, zvanot pa tālruni  – 65707418.


Ludzas novada Bāriņtiesa >>>

Ludzas novada Bāriņtiesa arī pēc ārkārtējās situācijas beigām, pirms došanās uz bāriņtiesu, aicina izvērtēt iespēju iesniegt savu pieteikumu attālināti:

 •  Raksti mums uz E-adresi
 • parakstot ar drošu elektronisku parakstu un nosūtot uz e – pastu: btiesa@ludzasnovads.lv
 • nogādājot bāriņtiesā, kur ir izvietota speciāli paredzēta kaste dokumentiem un iesniegumiem ēkas (Raiņa ielā 16A) pirmajā stāvā. 

Ludzas novada Būvvalde >>>

Informējam, ka epidemioloģiskās drošības nolūkā pakalpojumus arī pēc ārkārtējās situācijas beigām aicinām izmantot attālināti:

Būvniecības procesu nodrošinās elektroniski, izmantojot Būvniecības informācijas sistēmu

Konsultācijas tiek nodrošinātas attālināti, izmantojot saziņu pa tālruni 65707126 vai e-pastu: buvvalde@ludzasnovads.lv.

Iesniegumus iespējams iesniegt jebkurā Ludzas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā (VPVKC)

Klientu pieņemšana klātienē notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta

Darba laiks:  no 8:00 līdz 17:00; pusdienu pārtraukums – no plkst. 12:00 līdz 13:00

Pieņemšanas laiks:   pirmdienās: plkst. 9.00 -12.00 un 13.00 – 16.00.

                                      otrdienās:   plkst. 9.00 -12.00 un 13.00 – 16.00.


Ludzas novada Sociālais dienests >>>

Ludzas novada Sociālais dienests (arī pēc ārkārtējās situācijas beigām) aicina pakalpojumus pēc iespējas saņemt attālināti un  izvērtēt iespēju iesniegt iesniegumu attālināti, parakstot ar drošu elektronisku parakstu un nosūtot uz e-pastu socdienests@ludzasnovads.lv, sūtot pa pastu vai nogādājot sociālajā dienestā, kur ir izvietota atsevišķa kaste iesniedzamajiem dokumentiem.

KONTAKTINFORMĀCIJA

 Raksti mums uz E-adresi

Sociālo pabalstu iesniegumu veidlapas atrodas ŠEIT

Nonākot dažādās ar Covid-19 izplatību saistītās krīzes situācijās, lai atrastu vislabāko risinājumu, kā sniegt atbalstu, aicinām rakstīt uz e-pastu: socdienests@ludzasnovads.lv

  •  

Par Covid-19 vakcīnu:


Atbalstīsim vietējos: 


Valsts atbalsts iedzīvotājiem:
Valsts atbalsts uzņēmējiem: 

Jaunākās aktualitātes par Covid-19:

Plašāka informācija par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai pieejama Slimību profilakses un kontroles centrs tīmekļa vietnē: www.spkc.gov.lv un www.covid19.gov.lv un Ministru kabineta noteikumos Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai“.

Aicinām rūpēties par savu un apkārtējo cilvēku veselību!